fbpx
Image12

Virtualizācija

VMware virtualizācijas risinājumi un pakalpojumi

Kāpēc tie ir svarīgi

Vairs nebūsiet piesaistīts noteiktām un specifiskām serveru konfigurācijām! | Jūs varēsiet ātri atgūties no avārijām, jo pateicoties iespējai saglabāt un migrēt visu virtuālo infrastruktūru, ir iespējams atjaunot serverus un visu virtuālo vidi uz gandrīz jebkura fiziska servera! | Kopējo IT izmaksu samazināšana par  50%! | Serveru apvienošana vai serveru konsolidācija ļauj samazināt fizisko serveru un citu iekārtu skaitu Jūsu datu centrā! | Nav vajadzīgas papildus investīcijas šajos izaicinājumu pilnajos laikos! | Jūs varat izveidot jaunus virtuālos serverus uz esošajiem fiziskajiem serveriem!

 

Kas ir Virtualizācija

Serveru virtualizācija ir programmatūras tehnoloģija, kas strauji maina IT jomu, fundamentāli maina veidu kā cilvēki skaitļo. IT izmaksu samazināšana ir serveru virtualizācijas ieviešanas galvenais mērķis. Serveru virtualizācija tiek lietota, ja vajadzīgs lēts serveris vai serveri, gan produkcijas videi, gan testa videi.

 

Kā Virtualizācija darbojas

Šodienas jaudīgo x86 datoru aparatūra sākotnēji tika projektēta, lai izpildītu tikai vienu OS un vienu lietojumprogrammu,  bet  serveru virtualizācija novērš šo ierobežojumu, ļaujot uz viena un tā paša datora vienlaicīgi izpildīt daudzas OS un lietojumprogrammas,  paaugstinot aparatūras utilizāciju un universālumu. Virtualizācija ļauj Jums pārvērst aparatūru programmatūrā. Izmantojot tādu programmatūru kā VMware ESX Server, var pārveidot vai “virtualizēt”  x86 datora aparatūras resursus tā, lai izveidotu daudzus pilnībā funkcinējošus virtuālus datorus, kas katrs var izpildīt savu OS un lietojumprogrammas kā “reāls” dators.

 

Kā mēs Jums varam palīdzēt
Mūsu virtualizācijas un VMware konsultanti palīdzēs  Jums izvēlēties atbilstošāko risinājumu. Mēs veiksim VMware serveru instalēšanu, vSphere konfigurēšanu un palīdzēsim pārmigrēt Jūsu serverus uz virtuāliem serveriem, uzlabojot serveru un disku telpas efektīvu izmantošanu,  vienkāršojot pārvaldības un administrēšanas darbus, samazinot kopējās izmaksas (TCO) un palielinot atdevi (ROI). Ar VMware virtualizācijas palīdzību mēs Jums palīdzēsim sasniegt Jūsu biznesa mērķus, izmantojot labākos, industrijas un pasaules risinājumus.

 

Kādēļ jāizvēlas mūsu uzņēmums
Ja Jūs domājat, ka serveru virtualizācijas ieviešanas un migrēšanas process ir sarežģīts, tad, iespējams, Jums ir taisnība.  Tomēr SONRONS, kurš ir VMware partneris, spēs šo procesu vienkāršot, konsultēt par licenzēšanu, kā arī piegādāt nepieciešamās VMware licences. Mūsu inženieriem ir liela praktiska pieredze, un viņi ir strādājuši ar šo tehnoloģiju ļoti ilgi. Mūsu inženieriem ir  ne tikai akadēmiskā IT izglītība, bet tie ir saņēmuši arī augstākos, IT industrijas vadošos, Dell, Cisco, Hewlett-Packard, Microsoft, VMware u.c., sertifikātus. Tas palīdzēs Jums izvairīties no bieži pieļautām kļūdām VMware serveru un virtualizācijas risinājumu ieviešanā.
Lai iegūtu vairāk informācijas,apskatiet mūsu pieredzi.

 

Cik tas maksā
Jau ar minimālu budžetu, kas nepārsniedz dažus simtus latu, ieskaitot bezmaksas VMware ESXi vai open source virtualizācijas programmatūru, Jūs varat sākt ieviest  serveru virtualizāciju un migrēt savus serverus uz virtuālo vidi, un gūt milzīgu atdevi  (ROI) bez būtiskām izmaksām. Serveru  virtualizācijas ieviešanas un  serveru migrēšanas izmaksas veido tikai mazu daļu no izmaksām, kas būtu nepieciešamas papildus fiziska servera iegādei jaunām pielietojum- programmām vai jauna servera iegādei bojāta servera nomaiņai.

 

Cik ilgs laiks ir nepieciešams serveru migrācijai
Vienkāršāko aparatūras un programmatūras konfigurāciju VMware serveru instalēšana, serveru  migrācija, serveru apvienošana vai serveru konsolidācija aizņem mazāk par 1 darba dienu. Laiks galvenokārt ir atkarīgs no datu apjoma, kā arī no Jūsu serveru aparatūras  un virtualizācijas programmatūras savietojamības.

Esat laipni aicināti uzdot jautājumu mūsu mājas lapā vai piesakieties BEZMAKSAS konsultācijai klātienē zvanot pa tālruni +371 2 60 64 3 94 vai sūtot e-pastu uz info@sonrons.lv.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI JAU TAGAD!

Uzziniet, kā mēs varam palīdzēt piesaistīt vairāk klientu un palielināt uzņēmuma peļņu.