fbpx
Image12

Par mums

IT pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums, kas nodrošina IT infrastruktūras izstrādes, piegādes un konsultāciju pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešama būtiska IT izmaksu samazināšana un IT darbības efektivitātes paaugstināšana. Mūsu uzņēmums specializējas serveru un darba staciju virtuālas vides izveidē, un IT infrastruktūras un biznesa programmatūras pārnešanā uz virtuālu vidi. Mūsu IT arhitektiem un inženieriem ir ļoti plaša pieredze, un tie darbojas nozarē ilgu laiku. Mūsu inženieriem ir ne tikai IT akadēmiskā izglītība, bet tie ir ieguvuši arī augstākās, industrijas vadošās sertifikācijas.

 

Mūsu misija

Mūsu misija ir nodrošināt kvalitatīvu IT infrastruktūras virtualizācijas un biznesa risinājumu virtuālā vidē izstrādi, konsultācijas, piegādi, un integrāciju efektīvi izmantojot jaunākos sasniegumus informācijas tehnoloģijās.

 

Mūsu vīzija

Mūsu vīzija ir būt par pirmo IT un Finanšu direktoru izvēli, to nodrošinot ar savu augsto ekspertīzi un spēju efektīvi dalīties ar mūsu pieredzi un zināšanām.

 

Vēsture

Mūsu uzņēmums sāka savu darbību nodrošinot pakalpojumus IT infrastruktūras, datucentru izstrādē, un konsultācijās. Turpmāk mēs specializējāmies IT infrastruktūras virtualizācijas un “IT mākoņu” (cloud computing) risinājumos, kā arī paplašinājām mūsu pakalpojumu klāstu, iekļaujot tajā datu glabāšanas un aizsardzības (data storage and data protection), biznesa nepārtrauktības (business continuity) un biznesa risinājumus virtualizētā vidē.

 

Pieredze

Mūsu eksperti ir nodrošinājuši ar konsultācijām, atbalstu un risinājumiem dažāda veida uzņēmumus, ieskaitot:

  • Bankas
  • Valsts iestādes
  • Enerģētika
  • Telekomunikācijas
  • Veselības aizsardzība
  • Mazie un vidējie uzņēmumi

PIESAKIETIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI JAU TAGAD!

Uzziniet, kā mēs varam palīdzēt piesaistīt vairāk klientu un palielināt uzņēmuma peļņu.