fbpx
Image12

Datu glabātuves/iSCSI

iSCSI Datu glabātuves, risinājumi un pakalpojumi

Kāpēc tās ir svarīgas

Uzlabojiet disku telpas izmantojamību! | Jūs būtiski varat paaugstināt disku telpas izmantojamību apvienojot Jūsu serveru diskus! | Nevajag papildus investīcijas sarežģītās tehnoloģijās! | Jūs varat apkalpot Jūsu disku glabātuvju infrastruktūru izmantojot zināšanas par lokālajiem datortīkliem! | Vairs nebūsiet piesaistīts pie specifiskām iekārtām! | Jūs varat ieviest mūsu risinājumu uz Jūsu esošā servera un varēsiet ātri atgūties no avārijām pateicoties iespējai uzinstallēt mūsu risinājumu gandrīz uz jebkura servera!

 

Kas ir iSCSI datu glabātuves
iSCSI un iSCSI datu glabātuves ir tehnoloģija, kas strauji maina IT jomu un fundamentāli maina veidu kā cilvēki veido SAN (Storage Area Network). VMware iSCSI integrēti risinājumi kļūst par visplašāk pielietotajiem infrastruktūras risinājumiem.

 

Kā iSCSI datu glabātuves strādā
iSCSI risinājumi savā būtībā nodrošina serveriem iespēju pārraidīt datus uz iSCSI datu glabātuvēm izmantojot IP (Internet Protocol) tīklos SCSI komandas un datus tā, it kā iSCSI glabātuve (disks vai LUN) būtu pievienota lokāli. Jūsu lokālajā infrastruktūrā iSCSI var tikt ieviests izmantojot jau esošo Ethernet tīklu, vai izveidojot jaunu, tikai iSCSI domātu Ethernet tīklu. iSCSI SANi  samazina nepieciešamo disku telpas daudzumu palielinot disku telpas izmantojamību.  iSCSI izmantošana SAN risinājumos salīdzinājumā ar tradicionālajiem Fibre Channel SAN risinājumiem dod ārkārtīgus ietaupījumus vienkāršojot pārvaldību. Dažādi uzdevumi, kuri intensīvi izmanto datu glabātuves, kā piemēram, rezerves kopiju veidošana, arhivēšana, var  var tikt novirzīti uz izpildi IP SAN tīklā  samazinot LAN noslodzi un izmantošanu.

 

Kā mēs Jums varam palīdzēt
Mēs palīdzēsim Jums izveidot iSCSI datu glabātuvi, to nokonfigurēt, un pārmigrēt Jūsu serveru datus uz jauno iSCSI SAN uzlabojot  disku telpas efektīvu izmantošanu, vienkāršojot pārvaldības un administrēšanas darbus, samazinot kopējās izmaksas (TCO) un palielinot atdevi (ROI). Ar iSCSI datu glabātuvju palīdzību mēs Jums palīdzēsim sasniegt jūsu biznesa mērķus, izmantojot labākos, industrijā un pasaulē pieejamos, risinājumus.

 

Kādēļ jāizvēlas mūsu uzņēmums
Ja Jūs domājat, ka iSCSI datu glabātuves un iSCSI SAN ieviešanas process ir sarežģīts, tad, iespējams, Jums ir taisnība.  Tomēr mūsu inženieriem ir ļoti liela pieredze, un viņi ir strādājuši ar šo tehnoloģiju ļoti ilgi. Lielākā daļa inženieru ir saņēmuši augstākos, IT industrijas vadošos sertifikātus no Dell, Cisco, Hewlett-Packard, Microsoft, VMWare u.c..

 

Cik tas maksā
Jau ar minimālu budžetu, kas ir nepārsniedz dažus simtus LVL (ieskaitot programmatūru), Jūs varat sākt pārmigrēt savus serverus uz iSCSI datu glabātuvi, un gūt milzīgu atdevi  (ROI) bez būtiskām investīcijām. iSCSI ieviešanas izmaksas veido tikai mazu daļu no izmaksām, kas būtu nepieciešamas specializētas datu glabātuves iegādei.

 

Cik ilgs laiks ir nepieciešams ieviešanai
Vienkāršāko iSCSI aparatūras un programmatūras konfigurāciju ieviešana un datu migrācija aizņem ne vairāk kā 3 dienas. Tas pārsvara ir atkarīgs no datu apjoma, kā arī no aparatūras un iSCSI datu glabātuves programmatūras savietojamības.

Esat laipni aicināti uzdot jautājumu mūsu mājas lapā vai piesakieties BEZMAKSAS konsultācijai klātienē zvanot pa tālruni +371 2 60 64 3 94 vai sūtot e-pastu uz info@sonrons.lv.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI JAU TAGAD!

Uzziniet, kā mēs varam palīdzēt piesaistīt vairāk klientu un palielināt uzņēmuma peļņu.