fbpx
Image12

Biznesa nepārtrauktība

Biznesa nepārtrauktības risinājumi un pakalpojumi

Kāpēc tie ir svarīgi

Nav zaudētu klientu un ienākumu! | Paaugstiniet Jūsu sistēmu darbspējas laiku, lai saglabātu klientus un paaugstinātu produktivitāti! | Nav nepieciešamas investīcijas dārgām iekārtām! | Jūs varat ieviest biznesa nepārtrauktības risinājumus izmantojot esošās iekārtas! | Vairs nebūsiet piesaistīti pie noteiktām un specifiskām iekārtām! | Mūsu risinājums ļauj Jums veikt datu replikāciju no jebkuras uz jebkuru iekārtu, starp jebkura ražotāja iekārtām, starp SAN, LAN, NAS!

 

Kas ir biznesa nepārtrauktība
Biznesa nepārtrauktība ir organizācijas spēja turpināt darbību pat pēc dažādu iekārtu bojāejas, izmantojot rezerves aparatūru un programmatūru, pielietojot bojājumpiecietīgas sistēmas, kā arī pārdomātu rezerves kopiju un  atkopšanas stratēģiju. Tas tiek nodrošināts ar tādām operācijam kā serveru spoguļošana, serveru replikācija vai replicēšana.

 

Kā biznesa nepārtrauktība darbojas
Mūsu, pieņemamais, uz programmatūras bāzētais risinājums fiksē visas baitu līmeņa izmaiņas reālā laikā un replicē tās uz citu  serveri, kurš atrodas uz turpat uz vietas, vai arī citā pasaules malā. Risinājums nodrošina pārbaudītu, elastīgu un drošu fizisko serveru un virtuālo serveru pilnīgu datu aizsardzību un kļūmjpārleci pēckļūmes atkopšanās, un biznesa nepārtrauktības vajadzībām, kā arī lietojumpogrammatūras un sistēmas stāvokļa aizsardzībai.

 

Kā mēs Jums varam palīdzēt
Mēs Jums palīdzēsim novērtēt riskus, piegādāsim un nokonfigurēsim programmatūru, vienmērīgi izvietosim datus starp Jūsu serveriem, palielinot sistēmu izmantojamību, serveru un datu glabātuvju izmantošanu, vienkāršojot pārvaldības un administrēšanas darbus, samazinot kopējās izmaksas (TCO) un palielinot atdevi (ROI). Ar biznesa nepārtrauktības risinājumu palīdzību mēs palīdzēsim aizsargāt Jūsu biznesu, izmantojot labākos, pašlaik industrijā pieejamos, risinājumus.

 

Kāpēc jāizvēlas mūsu uzņēmums
Ja Jūs domājat, ka biznesa nepārtrauktības ieviešanas process ir sarežģīts un riskants, tad, iespējams, Jums ir taisnība. Tomēr mūsu inženieriem ir ļoti liela pieredze, un viņi ir strādājuši ar šo tehnoloģiju ļoti ilgi. Lielākā daļa inženieru ir saņēmuši augstākos, IT industrijas vadošos sertifikātus no Dell, Cisco, Hewlett-Packard, Microsoft, VMWare u.c.

 

Cik tas maksā

Mūsu risinājuma izmaksas sasniedz tikai mazu daļu no izmaksām, kas Jums rastos, ja Jūs izmantotu parastos, aparatūras bāzētos risinājumus, kas sastāv no dārgām, replicēt-spējīgām datu glabātuvēm un programmatūras klasteru versijām (kuru kopējās izmaksas bieži pārsniedz 10’000-15’000 LVL). Mūsu risinājums ļauj pārvietot Jūsu vērtīgos datus un servisus aizsargātā vidē ar budžetu, kas nepārsniedz trešdaļu no parasto risiinājumu izmaksām, ieskaitot programmatūru, un baudīt pilnīgu biznesa datu drošību.

 

Cik ilgs laiks ir nepieciešams ieviešanai

Vienkāršāko aparatūras un programmatūras konfigurāciju ieviešanas laiks ir mazāks nekā 3 dienas.  Ieviešanas laiku visvairāk iespaido datu apjoms un esošās programmatūras sarežģītība.

 

Esat laipni aicināti uzdot jautājumu mūsu mājas lapā vai piesakieties BEZMAKSAS konsultācijai klātienē zvanot pa tālruni +371 2 60 64 3 94 vai sūtot e-pastu uz info@sonrons.lv.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI JAU TAGAD!

Uzziniet, kā mēs varam palīdzēt piesaistīt vairāk klientu un palielināt uzņēmuma peļņu.