fbpx

Blog

HomeKlientu piesaiste8 veidi, kā iegūt jaunus klientus
Ka piesaistit jaunus klientus

8 veidi, kā iegūt jaunus klientus

8 veidi, kā iegūt jaunus klientus

1. Izmantojiet jaunus mārketinga komunikācijas līdzekļus ar klientiem.

Kā visiem maziem vai vidējiem uzņēmumiem Jums ir noteikti mārketinga triki kas darbojas, un kurus Jūs izmantojat atkārtoti. Lai sasniegtu jaunus potenciālos klientus pamainiet Jūsu ierastos komunikācijas līdzekļus.

2. Palieliniet savu produktu vai pakalpojumu klāstu.

Piedāvājot tos pašus produktus vai pakalpojumus klientiem un nemainot komunikācijas veidu, Jūs turpināsiet sasniegsiet to pašu auditoriju. Palielinot produktu vai pakalpojumu klāstu Jūs piesaistīsiet jaunu potenciālo klientu uzmanību.

3. Palieliniet mājas lapas apmeklētāju skaitu.  

Jūs nevarat nodrošināt 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā uzņēmuma darbību, bet Jūsu mājas lapa to var. Vai Jums ir strādājošs interneta veikals, vai vienkārši vizītkartes mājas lapa, lai iegūtu vairāk klientus Jums ir jāpalielina mājas lapas apmeklētāju skaits. Jo vairāk cilvēki apmeklēs Jūsu mājas lapu, jo lielāka iespēja, ka palielināsies Jūsu klientu skaits.

4. Izveidojiet sabiedrisko attiecību kampaņu.

Reklāma ir laba lieta, un izmantojot reklāmas pakalpojumus Jūs piesaistīsiet daudzu klientu uzmanību. Bet izmantojot tikai reklāmu savu mārketinga mērķu sasniegšanai ir kā pašam sludināt ka Jūs esat viss gudrākais un vislabākais. Daudz ticamāk ir tad, kad par Jums izplata informāciju cilvēki Jums apkārt. To ir iespējams sasniegt izmantojot sabiedriskās attiecības pakalpojumus. Izveidojot sižetu TV par Jūsu uzņēmumu vai prezentējot to kādā citā mēdijā, Jūs iegūsiet lielāku potenciālo klientu uzticību uzņēmumam.

5. Dodiet iemeslu saviem klientiem Jūs ieteikt.

Izveidojot atsauksmju programmu klientiem var dot lieliskus rezultātus. Galvenais programmas mērķis ir dot iemeslu klientiem runāt par uzņēmumu, ne tikai tāpēc, ka uzņēmums ir labs, bet klientam ir jāiegūst arī kādu materiāls labumu no tā, piemēram, 10% atlaidi nākamajam pirkumam.

6. Smaidiet un zvaniet.

Lai iegūtu jaunus klientus Jums ik pa laikam ir nepieciešams veikt aukstos zvanus vai izsūtīt piedāvājumus potenciālajiem klientiem ar kuriem Jūs vēl neesat strādājuši. Viss, kas Jums ir jādara ir jāveic izpēte par potenciālajiem klientiem un jāievāc to kontakta informācija.

7. Uzlabojiet savu mājas lapu.

Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem 2012. gadā vairāk kā 60% no Latvijas iedzīvotājiem izmanto internetu informācijas meklēšanai par precēm un pakalpojumiem. Tas nozīmē, ka Jūsu mājas lapai ir jābūt tādai, lai tā spētu piesaistīt klientus.

8. Izmantojiet sociālos tīklus.

Katru gadu ar vien vairāk un vairāk cilvēku pirms pirkumu izdarīšanas lasa pieejamo informāciju par uzņēmumu internetā, tas nozīmē, ka Jums ir jārūpējas par savu reputāciju un pieejamo informāciju.

LASI RAKSTU: microsoft.com

POST A COMMENT