fbpx
Image12

Biznesa procesu simulācija

Biznesa procesu simulācija – Pieņemiet uz datiem balstītus lēmumus

Uzņēmumi reti darbojas ar maksimālu efektivitāti. Lai pārliecinātos, ka organizācijai klājas tik labi, kā tas ir iespējams, jums pastāvīgi jāpārvērtē, jāuzlabo un dažreiz pat pilnībā jāpārstrādā procesi. Biznesa procesu simulēšana ir labs sākums tam.

Biznesa procesu simulācija ir biznesa procesu analīze un eksperimentēšana virtuālā vidē bez visiem riskiem un problēmām, kas var rasties, kaut ko pārbaudot dzīvā vidē.

Izmantojot imitētu vidi, nepastāv risks, ka uzņēmumam radīsies zaudējumi un samazināsies produktivitāte. Izmantojot biznesa procesu simulāciju, jūs esat pārliecināts, ka jums ir stabila vide, kurā varat strādāt ar dažādām idejām un to ieviešanu, lai redzētu, to ietekmi uz uzņēmumu un tā rādītājiem. Izmantojot biznesa procesu simulāciju, jūs varat strādāt pie jaunām radikālām idejām, kuras iepriekš nav pārbaudītas, lai pārliecinātos, vai tās dos nozīmīgu pienesumu Jūsu uzņēmumam.

Biznesa procesu simulācijas dod lietotājam: drošu vidi, kur var pārbaudīt jaunas funkcijas, procesus un idejas, neuztraucoties par produktivitātes ietekmēšanu.

 

Biznesa procesu simulācijas priekšrocības

  • Izmantojiet virtuālos resursus

Virtuālā vidē jūs neierobežo personāla un resursu skaits, lai kaut ko pārbaudītu un attīstītu. Modelētas vides izmantošana palīdz pārvarēt šīs problēmas un redzēt, kuri procesi un idejas darbojas un kuri nedarbojas, izmantojot pieejamos virtuālos resursus.

 

  • Eksperimentējiet ar dažādām idejām

Jūs varat definēt savus ievades mainīgos, lai pārbaudītu procesu un redzētu, kā tas darbotos dažādos apstākļos. Izmantojot šos datus, jūs varat mainīt modeļa parametrus vai pat modeli kopumā, lai tas atbilstu jūsu prasībām. Tādā veidā jūs varat izmēģināt dažādas idejas un modeļus, palīdzot izveidot patiesi stabilu procesu, kuru var veikt dažādos apstākļos.

 

  • Atrodiet kļūdas, pirms tās notiek

Vēl viens biznesa procesu simulācijas modelēšanas ieguvums ir fakts, ka jūs varat atkļūdot savus procesus virtuālajā vidē. Tādā veidā jūs pārliecināties, ka pirms procesa sākšanas visas kļūdas ir novērstas.

 

  • Izmēģiniet jaunas idejas

Jūsu komandā var būt vairākas idejas, kuras vēlaties īstenot. Bet pat tad, ja uz papīra tās izklausās labi, nav garantijas, ka tās sasniegs vēlamos rezultātus reālajā pasaulē. Biznesa procesu simulācija ir lielisks veids, kā izmēģināt jaunas idejas neieguldot lielus resursus, lai pārliecinātos, vai tās patiešām sniedz vēlamos rezultātus. Šī rezultātu pārbaudīšanas metode, pirms procesu ieviešanas, var palīdzēt uzņēmumiem novērst neefektīvu procesu ietekmi uz faktisko produktivitāti.

 

  • Samaziniet projektēšanas izmaksas

Izmantojot biznesa procesu simulāciju, neefektīvos modeļus un procesus varat izskaust no projektēšanas posma. Tas ietaupīs daudz laika un citus resursus, kas citādi tiktu tērēts neefektīva procesa izstrādei.

 

  • Pārbaudīt procesu uzlabojumus ir kļuvis vieglāk

Ja jums jau ir esošs procesa modelis un vēlaties  to uzlabot, tad procesu simulācija ir labs veids, kā redzēt, kuri uzlabojumi darbojas un kuri nedarbojas, neapstādinot un neizmainot esošos process reālajā laikā.

 

Sīkāku informāciju par biznesa procesu simulācijas pakalpojumiem Jūs varat iegūt rakstot uz info@sonrons.lv, zvanot +371 26064394 vai aizpildot kontakta formu.

PIESAKIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI JAU TAGAD!

Uzziniet, kā mēs varam palīdzēt piesaistīt vairāk klientu un palielināt uzņēmuma peļņu.